ВГОРУ

Таблиця первісних функцій і формули невизначених інтегралів

Тут можна ознайомитись і скачати таблицю первісних функцій і формули невизначених інтегралів

Також є ссилка на онлайн калькулятор невизначених інтегралів для розв язування , або ось ще одна

Основна таблиця первісних і невизначених інтегралів

 

Розширена таблиця невизначених інтегралів

Джерело – сайт

 

Додати коментар
ВГОРУ

Технології розвитку успішної особистості

Автор проекту:
Бадищук Ірина

Дорогоцінний камінь неможливо
відполірувати без тертя. Так само
людина не може стати успішною
без достатньої кількості важких спроб.
(Конфуцій)

Успіх

image0152Успіх – це досягнення поставленої мети. Джим Рон, видатний бізнесмен і філософ, говорить, що успіх – це природний результат послідовного застосування основних принципів успіху в житті. Отже, для того щоб  стати успішним у будь-якій сфері життя, потрібно:

  • Правильно поставити мету.
  • Розробити хороший план.
  • Мати певний вибір особистісних якостей, які допоможуть у досягненні мети.

(продовження…)

Додати коментар
ВГОРУ

Світ посуду

Автор проекту:
Бабуняк Лілія
image0136

Найдавніше скло

Кажуть, немає нічого міцнішого, ніж битий посуд. Чого не скажеш про посуд цілий. Саме тому стародавній посуд доходить до нас переважно у вигляді осколків. Аimage0137 тому ­– місце не пошкоджених таких раритетів у музеї.
Ми не знаємо, хто винайшов скло. Сперечаються навіть про те, в якій країні воно з’явилося вперше – чи то в Єгипті, чи то в Месопотамії. Давньоримський історик Пліній-старший (79-23 рр. до н.е.) вважав, що вперше скло випадково відкрили фінікійські моряки.
Найдревнішому рукотворному шматочку скла, зеленуватою бусинці довжиною
9 мм – близько п’яти з половиною тисяч років. Посуд з’явився пізніше. До нас дійшли найдавніші зразки скляного посуду – три чаші фараона Тутмоса III. Технологію видування посуду винайшли в Сирії в 27-14 рр. до н.е.
Для того щоб зробити чашу з дрібного піску ліпили форму і на кілька секунд занурювали в розплав скла. Потім форму з налиплого на ній тонким шаром скломаси студили, а пісок видаляли.

(продовження…)

Додати коментар
ВГОРУ

VII Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих вчених ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НАУК В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ

 

Запрошуємо молодих викладачів, аспірантів та талановитих студентів вашого університету взяти участь у VIII Всеукраїнській  науковій конференції студентів та молодих вчених "Проблеми та перспективи наук в умовах глобалізації".

Детальніше- Проблеми та перспективи наук в умовах глобалізації

 

Додати коментар
ВГОРУ

Цикл думок М-43 «про надзвичайні будні студентів фізмату»

 Присвячується не лише тим, хто має хоч найменше відношення до навчання в вищому навчальному закладі, а й для тих, хто ще й має відношення до навчання на фізико-математичному факультеті ТНПУ ім. В. Гнатюка – в першу чергу.

         В нас на факультеті ввели чудову традицію – кожна група повинна протягом тижня часу висвітлювати новини з життя студентів. Відповідно прийшов зірковий час нашої М-43. Наша група повинна була висвітлити яскраві події періоду 15.10 − 21.10. 2012. Ми, як істині студенти, про це «майже» забули… Повністю забути нам не дозволила Надія Романівна…

Ну от щоб виправити якось ситуацію, ми презентуємо цикл думок М-43 «про надзвичайні будні студентів фізмату» періоду 15.10 − 21.10. 2012.

15.10.2012 – понеділок - нічого особливого…

16.10.2012вівторок - нічого особливого…

17.10.2012середа - день українського студента. Наші фізматівці щиро вітали один одного з цим «професійним» святом спочатку під час пар, потім в гуртожитку, потім в Clubnici, Bombi, Riverpooli і так до ранку…

18.10.2012четвер – модуль другого курсу з геометрії – не відбувся…, напевно, перевиконали програму дня 17.10.2012…J

19.10.2012 - п’ятниця – модуль другого курсу з геометрії таки відбувся

20.10.2012СУБОТА – ні, ні  не відпочиваємо… фізматівці навчаються, ми істині студенти – з величезним задоволенням і посмішкою на устах проведемо вихідний день на чудовому нашому факультеті. Шкода, що цього задоволення не відчують наші першокурсники, поскільки вони ще не пройшли істинної посвяти в студенти першою сесією…

21.10.2012НЕДІЛЯ – відпочиваємо, але звісно пам’ятаємо, що в понеділок у нас пари ну і модуль (в нас, наприклад, з фізики).

Ось так ми скромно живемо

Сподобалось? Приходіть – навчимо!

Додати коментар