ВГОРУ

VII Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих вчених ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НАУК В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ

 

Запрошуємо молодих викладачів, аспірантів та талановитих студентів вашого університету взяти участь у VIII Всеукраїнській  науковій конференції студентів та молодих вчених "Проблеми та перспективи наук в умовах глобалізації".

Детальніше- Проблеми та перспективи наук в умовах глобалізації

 

Додати коментар
ВГОРУ

Цикл думок М-43 «про надзвичайні будні студентів фізмату»

 Присвячується не лише тим, хто має хоч найменше відношення до навчання в вищому навчальному закладі, а й для тих, хто ще й має відношення до навчання на фізико-математичному факультеті ТНПУ ім. В. Гнатюка – в першу чергу.

         В нас на факультеті ввели чудову традицію – кожна група повинна протягом тижня часу висвітлювати новини з життя студентів. Відповідно прийшов зірковий час нашої М-43. Наша група повинна була висвітлити яскраві події періоду 15.10 − 21.10. 2012. Ми, як істині студенти, про це «майже» забули… Повністю забути нам не дозволила Надія Романівна…

Ну от щоб виправити якось ситуацію, ми презентуємо цикл думок М-43 «про надзвичайні будні студентів фізмату» періоду 15.10 − 21.10. 2012.

15.10.2012 – понеділок - нічого особливого…

16.10.2012вівторок - нічого особливого…

17.10.2012середа - день українського студента. Наші фізматівці щиро вітали один одного з цим «професійним» святом спочатку під час пар, потім в гуртожитку, потім в Clubnici, Bombi, Riverpooli і так до ранку…

18.10.2012четвер – модуль другого курсу з геометрії – не відбувся…, напевно, перевиконали програму дня 17.10.2012…J

19.10.2012 - п’ятниця – модуль другого курсу з геометрії таки відбувся

20.10.2012СУБОТА – ні, ні  не відпочиваємо… фізматівці навчаються, ми істині студенти – з величезним задоволенням і посмішкою на устах проведемо вихідний день на чудовому нашому факультеті. Шкода, що цього задоволення не відчують наші першокурсники, поскільки вони ще не пройшли істинної посвяти в студенти першою сесією…

21.10.2012НЕДІЛЯ – відпочиваємо, але звісно пам’ятаємо, що в понеділок у нас пари ну і модуль (в нас, наприклад, з фізики).

Ось так ми скромно живемо

Сподобалось? Приходіть – навчимо!

Додати коментар
ВГОРУ

ВІТАЄМО З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТА!

 
Щиро вітаємо усіх, хто є, був і мріє бути студентом! Нехай молодий запал ваших небайдужих сердець надихає вас на нові навчальні, наукові, громадські здобутки в ім'я нашої держави! Успіхів вам, натхнення, здоров'я, кохання!

Додати коментар
ВГОРУ

"Фестиваль першокурсників"

 

     Дорога фізматівська родино! 9 жовтня о 15.00 на концертному майданчику ТНПУ ім. В.Гнатюка відбудеться "Фестиваль першокурсників",  на якому честь і гордість нашого факультету захищатиме команда у складі: Дуда Тетяна (І-14), Козбур Марія (І-14), Стиранка Петро (І-14), Конет Уляна (І-14), а очолюватиме їх запальний та ініціативний Рижий Олег (ПМ-34). Завтра усі вони чекатимуть вашої підтримки! Отож, давайте ще раз доведемо, що фізмат - це єдина, велика і дружня сім'я!

     Чекаємо усіх фізматівців 9 жовтня о 15.00 на концертному майданчику ТНПУ ім. В.Гнатюка!!!

Додати коментар
ВГОРУ

Вітання декана!

 

      Осінь вже повноправною господинею ступила на нашу землю. Оросила рясними сльозами дощу, вкрила сивою вуаллю туманів та сирістю подиху…

     «Та, що в дім красу приносить», поступово спустошує крони дерев, наче відбираючи їх сонцедайне листя. У природі все пов’язано. Так і наше життя протікає, як осіння пора. Ми крокуємо по стежинах долі, гублячи життєдайне листя надій, мрій, сподівань…

      Але завжди у нашому житті з’являються люди, які цінують поміж інших і дарують нам своє тепло, віру у краще. Серед таких, зазвичай, які своїм світлом освітлюють шлях, є вчитель.

     Вони, незважаючи на всі негаразди сучасного життя, плідно працюють на педагогічній ниві, виводячи нас за руки у цей, такий неозорий, такий складний, але, водночас, все-таки, такий прекрасний світ.

 Дорогі мої колеги, студенти!!!

      Щиросердечно вітаю Вас усіх з професійним святом! Нехай у Вашому житті завжди світить сонце Надії, Віри і Любові!

   Творчих злетів, міцного здоров’я, виправданого оптимізму, терпіння і очікуваних результатів Вашої нелегкої праці щиро бажає Люблячий Вас декан факультету.

 

 

Додати коментар