Scratch-проект: Додавання і множення.

Проект “Фізико–математичний морський бій”

Наш проект, розроблений у програмному середовищі Скретч, дозволяє здійснювати тестовий контроль знань при вивченні додавання і множення. Призначений для 1-2 класів загальноосвітньої школи.

Складається проект з трьох програм. Перша програма здійснює контроль таблички додавання, яка вивчається у першому класі. Друга – таблички множення, яку школярі вивчають у другому класі. Третя частина, комплексна, перевіряє і додавання, і множення.

Щоб розпочати тестування необхідно натиснути значок  („прапорець”). Далі програма сама веде діалог з користувачем. Після закінчення кожного тесту програма видає результат – кількість правильних відповідей з усіх можливих.

За замовчуванням подається 12 тестових запитань, проте учитель за бажанням може збільшити або зменшити дану кількість, зробивши наступні кроки:

1) вибираємо спрайт1;

2) в області написання скрипту до даного спрайта у блоці „кількість запитань”  змінити на потрібну кількість;

3) зберегти проект.

Використання даного проекту сприяє кращому засвоєнню вищезгаданого матеріалу, урізноманітнює форми роботи на уроці, робить навчання не тільки корисним, а й цікавим.

Бажаємо успіхів!