ВГОРУ

Scratch-проект: Задачі на рух.

 Проект “Фізико–математичний морський бій”

Проект розроблений у програмному середовищі Скретч орієнтований на закріплення або перевірку пройденого матеріалу з теми «Задачі на рух» у 4 класі.

Проект складається з п’яти програм. У першій та другій програмці розглядаються дві задачі одна на рух по воді, а друга на рух мотоцикліста. Третя та четверта – це заповнення порожніх клітинок у таблиці. П’ята – скласти слово яке зашифроване.

Щоб розпочати тестування необхідно натиснути значок  („прапорець”). Далі програма сама веде діалог з користувачем. Після закінчення програма видає результат.

Під час використання проектів один та два потрібно розв’язати задачу, і відповідь прописати у відповідному віконечку.

Для того щоб скористатися проектом три і чотири, необхідно розв’язати задачу і правильну відповідь вибрати з запропонованих. Час на виконання обмежений.

 Під застосування п’ятого проекту потрібно дати відповідь на питання вибором правильних букв шляхом перетягування букв у порожні клітинки, з яких складається слово .

Використання даного проекту сприяє кращому засвоєнню вищезгаданого матеріалу, урізноманітнює форми роботи на уроці, робить навчання не тільки корисним, а й цікавим.

Залишіть коментар

Ваш email ніколи не буде опубліковано.

Ви можете викоистати HTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>