Scratch-проект: Додатні та від’ємні числа.

Проект: “Додатні та від’ємні числа”.

Наш проект розроблений у таких  програмних середовищах: Скретч, PowerPoint.

Призначений для 6-7 класу загальноосвітньої школи.

Складається проект з 3-х програм.

Перша – анімаційний фрагмент для введення поняття від’ємних чисел . Фрагмент не вимагає від учнів навичок роботи в середовищі Скретч,використовується виключно для демонстрації фрагменту розповіді. Щоб розпочати перегляд анімаційного фрагмету необхідно натиснути значок   („прапорець”). Вчитель може супроводжувати фрагмент своїми коментарями .

Фрагмент призначений для проведення уроку-казки з теми «Додатні та від’ємні числа» під час етапу формування знань учнів з метою активізації та зацікавлення учнів.

Друга – презентація,яка містить завдання для закріплення знань і навичок з цілого розділу «Раціональні числа»,тобто дану презентацію можна використовувати на декількох уроках даного розділу . Презентація містить різні типи завдань,які можна використати для самостійної роботи(передбачено 2 варіанти),для узагальнення та систематизації знань або на різних уроках на етапі закріплення нового матеріалу.

Третя – гра «сходинки», під час якої учні зможуть закріпити навички додавання від’ємних чисел, а вчитель перевірити якість засвоєння.

Використання даного проекту сприяє кращому засвоєнню вищезгаданого матеріалу, урізноманітнює форми роботи на уроці, робить навчання не тільки корисним, а й цікавим.