ВГОРУ

Школа тата.

Автор проекту:
магістрант філологічного факультету

Оксана Гродська

http://www.youtube.com/watch?v=sGId50nb1H4

http://www.youtube.com/watch?v=XZTMDEpfTBU

Ласкаво просимо!

Недарма кажуть: «Для виховання дитини потрібно більш проникливе мислення, більш глибока мудрість, ніж для управління державою». Здавалося б, що тут складного – виховати дитину? Проте, виховання – це не лише цілеспрямований процес, який базується на взаємодії батьків та дітей, це, в першу чергу, мистецтво. Чи часто Вам доводилось бачити гідне майбутнє нашої нації? Так, так…Я маю на увазі підростаюче покоління. Ви скажете, що воно скрізь: у школах, вузах, у тролейбусах, авто чи магазинах. Молодь – це надійний компас, який може працювати безперервно та на користь, а може і в будь-який час зламатись. То що ж робити з отими «компасами», щоб вони показували нам вірний шлях? Правильно, цього треба навчити. Тому починаємо навчання з себе.

Проходячи повз житлові будинки міста щовечора можна побачити натовп підлітків, які курять цигарки, вживають спиртне і спілкуються між собою лайкою. Жахливе видовище! Страшно, боляче і безнадійно…Проте, давайте усунемо зі списку останнє слово і спробуємо розібратись у проблемі.

Економічна криза у суспільстві «гонить» працездатних людей за кордон: туди, де обіцяють кращу долю, багатство, комфортне життя. Молоді сім’ї розпадаються через брак коштів на існування, і в результаті хтось із подружжя працює в Італії, США чи Португалії, а інший – залишається сам на сам зі своїми проблемами та дітьми. За соцопитуванням жителів Тернополя 67% вважають, що частіше за кордоном опинаються саме жінки, а чоловіки залишаються працювати на рідній землі і сяк-так займаються вихованням своєї дитини або й не займаються взагалі. І тепер не дивуйтесь, чому по нічних вулицях гуляють в більшості не закохані пари, а натовп агресивно налаштованих підлітків зі спиртним у руках і цигаркою в роті. Вони відчувають себе не потрібними у цьому світі, а винні в цьому ми.

Ще Платон вважав, що виховання дитини – це нелегка справа, яка під силу тільки мужчині: сильному, відважному та сміливому. То де ж ті чоловіки зараз? Запрошуємо Вас у новий світ виховання дітей! Ласкаво просимо у «Школу тата»!

Від автора

Наш проект «Школа тата» – це перший крок у майбутнє нашої країни: щасливе та благополучне.

І це майбутнє – у наших руках.

СУТЬ ПРОЕКТУ

створити у м. Тернополі “Школу ТАТА”, метою якої є навчання молодих чи майбутніх татів, що сприяє розвитку благополучного життя громадян та щасливих подружніх сімей, успішному та ефективному вихованню майбутнього покоління нації.

ЗАВДАННЯ, які МИ СТАВИМО перед СОБОЮ:

1)      Провести соцопитування у м. Тернополі на тему: «Моє ставлення до «Школи тата». Чи потрібна вона у нашому місті?»

2)      відкрити ДОБРОВІЛЬНУ “Школу тата”, залучившись підтримкою Міської ради, Облдержадміністрації та спонсора О.Д. Коваль; 

3)      започаткувати День прогулянок в парку (бажано неділя) “Я і мій татусь”, де гуляли б виключно тати зі своїми дітьми;

4)      створити сайт для молодих та майбутніх татів, де була б розміщена найнеобхідніша інформація (адреси дитячих магазинів, рубрика “Хата на тата” зі смачними рецептами здорової їжі, форум, конкурс фотографії “Батько тижня”);

5)      залучити ЗМІ м. Тернополя та області для розповсюдження інформації про відкриття школи;

6)      організувати процес навчання у школі, створити власну систему оцінювання від 0-10 балів та навчальну програму, узгодити та укласти з психологами, педагогами РОЗКЛАД і ЧАС занять;

У нашій школі молоді ТАТИ навчаться:

  1. Правильно обирати методи та засоби виховання своїх дітей;
  2. Готувати здорову їжу;
  3. Міняти підгузки;
  4. Розвивати творчі здібності своєї дитини;
  5. Долати барєр у спілкуванні;
  6. Планувати щасливе майбутнє дитини;
  7. Бути СПРАВЖНІМИ батьками!

ЩО НАМ ПОТРІБНО, щоб ПРОЕКТ почав впроваджуватись?

І ЕТАП: «Загорітися бажанням» зробити своє місто кращим, розробити план проекту та знайти однодумців.  РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ – 100%.

ІІ ЕТАП: Зібрати відповідну сукупність необхідних документів, що дозволять відкрити школу; РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ – 0 %.

ІІІ ЕТАП: Залучитись підтримкою міської влади та громади міста, знайти спонсорів; РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ – 25%.

ІV ЕТАП: Відшукати приміщення (можна під оренду),площею  м² або при міських дитсадках, школах у вигляді гуртків для батьків; РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ – 10%.

V ЕТАП: Закупити для школи необхідне офісне обладнання,50 столів, 130 стілців, 4 дошки, 10 комп’ютерів, 10 ляльок, 4 дитячі ліжечка, аптечку, підгузники, пляшечки для молока, дитячий одяг до 4 років, канцтовари . РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ – 5 %.

VІ ЕТАП: Знайти висококваліфікований персонал, з бажанням працювати  на благо міста: 2 психологів,  6 педагогів, 1 директора, 2 заступники, 1 інженера, 2 менеджерів, 2 медпрацівників, 1 шеф-повара.   РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ – 25 %.

VIІ ЕТАП: Розмістити рекламу на сайтах, в газетах, зробити вивіску школи. Організувати офіційне відкриття «Школи тата», за участю представників влади міста та ЗМІ; РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ – 10%.

VIIІ ЕТАП: Зібратись зі своїми силами і почати натхненно працювати; РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ – 100%.

Вік учасників проекту

Ініціатори, спонсори: необмежений.

Персонал, тати: від 18 – 45 років.

Час реалізації проекту

6 міс. – 1,2 роки.

Кошти

Добровільні внески, власні кошти та кошти спонсорів.

Територія

Центр м. Тернополя, міські школи.

 

НАШІ СПОДІВАННЯ ВІД ПРОЕКТУ:

  СПІЛЬНІ ПОЛОГИ!

Тати проводять більше часу зі своїми дітьми. Ефективне виховання.

«Смачні ідеї від чоловіків»  або  «Готує тато», більше вільного часу мамам.

«Спілкування без стіни» – усунення бар’єру у спілкуванні між батьком та дитиною.

БЛАГОПОЛУНІ СІМ’Ї та ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ ПОКОЛІННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

ОТЖЕ, наш ДЕВІЗ:

Коли ти щось береш – ти наповнюєш руку, коли даєш – серце. Ми даємо Вам шанс бути справжніми батьками. Адже стати батьком дуже просто. Бути ним, навпаки, важко.

Шукаємо Вас!

Кличемо  у школу!

Охочих ми приймаємо завжди!

Любіть дітей…

А ми звернемо гори,

Тати і діти – разом назавжди!

А Ви заходьте, раді зустрічати!

Татів, що хочуть бути на «УРА»,

Адже майбутнє наше – дітвора!

ЧЕКАЄМО ВАС!

 

Залишіть коментар

Ваш email ніколи не буде опубліковано.

Ви можете викоистати HTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>