Технології розвитку успішної особистості

Бадищук Ірина

Дорогоцінний камінь неможливо
відполірувати без тертя. Так само
людина не може стати успішною
без достатньої кількості важких спроб.
(Конфуцій)

Успіх

image0152Успіх – це досягнення поставленої мети. Джим Рон, видатний бізнесмен і філософ, говорить, що успіх – це природний результат послідовного застосування основних принципів успіху в житті. Отже, для того щоб  стати успішним у будь-якій сфері життя, потрібно:

• Правильно поставити мету.
  • Розробити хороший план.
  • Мати певний вибір особистісних якостей, які допоможуть у досягненні мети.

Моделювання стратегій успіху

1. Процес моделювання.
  2. Виявлення стратегій.
  3. Конкретні стратегії.
  4. Практика моделювання.
  5. Творчість.
  6. Перехід з одного стану в інший.
  7. Моделюємо самі себе.

Дозвольте собі мрію – і природа вам допоможе!

Коли ви знаєте, чого хочете найбільше в житті,
ви знайдете  спосіб отримати це.

Кожне бажання, перш ніж стати метою, має свій шлях. Це шлях прийняття і усвідомлення, шлях віри у здійсненність бажання. Якщо бажання не перетворюється на мрію, а потім мету, то воно з часом втрачає силу.
Головний секрет успішних людей полягає в тому, що вони мріють про велике. Усі визначні чоловіки і жінки починають із мрії про щось чудове, яке повністю відрізняється від того, що вони мають зараз. Дозвольте собі помріяти. Пориньте думками на п’ять років уперед і уявіть своє життя. Уявіть, що воно ідеальне. Де ви працюєте? Де живете? Яка у вас сім’я? Який будинок?
Створіть для себе перспективну картину. Розраховану на довгострокове майбутнє. Чим яснішим буде образ здоров’я,  щастя і процвітання, тим швидше воно прийде до вас. Коли ви уявите чітку картину того, до чого прагнете в житті, то станете більш позитивним, мотивованим, рішуче втілюватимете свої мрії в реальність. Ви відразу вивільните свій творчий  потенціал і вигадаєте купу ідей, які допоможуть втілити вашу велику мрію.
Стародавні філософи вважали, що спочатку була думка (ідея), потім шляхом, наміченим думкою, тече енергія, тобто накопичується сила, а далі відбувається матеріалізація ідеї.
Наступний етап – це трансформація бажання у мрію.image0155
Кожна людина повинна робити те, що їй подобається і добре виходить, те, заради чого вона прийшла у цей світ.
А необхідні для життя гроші прийдуть різними шляхами.
Сучасні психологи стверджують, що таку матеріальну характеристику людини, як кількість грошей, визначає абсолютно нематеріальне – її думки.

Є два варіанти вашого подальшого життя:

або ви сьогодні змінюєте щось у своєму житті, а завтра стаєте успішним  і щасливим;

або ви нічого не змінюєте,  і завтра залишаєтесь такими ж нещасливими і незадоволеними собою.

Зробіть 9 кроків на шляху до успіху і все буде!

1 КРОК  “Візьми відповідальність на себе”

Ми не можемо контролювати своє життя, поки вважаємо, що життям людини керують зовнішні обставини. Це помилкова теорія. Як тільки ми признаємо, що все, що маємо в житті, – наслідки наших вчинків, ми починаємо контролювати своє життя. Я — причина своїх рішень.

2 КРОК  “Підкори страх”

3 КРОК  “Визначи мету свого життя”

Коли знаходиш свою мету, необхідні люди, можливості і ресурси починають приходити в твоє життя.

4 КРОК  “Склади план”

Коли у вас появилась ваша мета, мрія, пора скласти план — КАРТУ шляху до УСПІХУ.

5 КРОК  “Дій”

Після визначення з метою і складання розгорнутого плану дій, наступила пора діяти.

6 КРОК  “Контролюй”

Перевіряй себе на предмет відповідності своєму плану досягнення мети. Встановлюй проміжні цілі.(скільки прочитаних книг, відвіданих семінарів, тренінгів).

7 КРОК “Вір в успіх”

Успішні люди все робили по-своєму. Але всі вони вірили в успіх. Закон притягання. Віра в успіх притягує успіх, а побоювання невдачі притягує невдачу. Своєю вірою ми створюємо реальність в якій знаходимось.

8 КРОК  “Створюй відносини”

9 КРОК  “Вдосконалюйтеся”

Змінюєтесь ви — змінюються ваші переконання про свої можливості; змінюються дії — і ви отримуєте те оточення, котре хочете.

Цитати відомих

• Секрет життєвого успіху: будь готовий до можливості до того, як вона виникне. (Бенджамін Дізраелі)
  • Якщо ви щось бажаєте зробити, робіть зараз! Завтра може не настати ніколи.  (М. Лендон)
  • Єдиний спосіб розширити межі можливого – зробити крок в неможливе. (Артур Кларк)
  • Вже сьогодні робити те, про що інші думатимуть завтра. (Вінстон Черчіль)
  • Через двадцять років ви будете більш розчаровані тими речами, які ви не спробували зробити, ніж тими, які ви зробили.  (Марк Твен)
  • Я цього хочу. Значить це буде. (Генрі Форд)

Секрет успіху

Успіх залежить від самої людини, від її вміння, наполегливості, бажання досягати поставленої мети. Досягати успіху – це не спіймати « спіймати удачу за хвіст», це перш за все цілеспрямована, невтомна праця над собою і, що не менш важливо, віра в свої сили!
Тож я бажаю , щоб Вам завжди вистачало бажання, віри й наполегливості на шляху до омріяного майбутнього!!!

Використані джерела

1. http://vk.com/diary_of_success